Zaprzyjaźnione strony WWW

Jakie firmy nie sprawdzają BIK ?

Każdy kto kiedykolwiek zastanawiał się nad zaciągnięciem pożyczki czy innego zobowiązania finansowego z pewnością zetknął się z terminami takimi jak historia kredytowa. Jeśli ktoś ma na koncie zaległe zobowiązania z pewnością nie może udać się po pożyczkę czy kredyt do banku.

Pozostają mu tym samym pożyczki pozabankowe, które udzielane są przez wiele instytucji finansowych. Oczywiście najlepiej udać się do takiej, która znana jest na rynku, jakoś sobie ją kojarzymy, chociażby z reklam w telewizji. Wówczas mamy większą pewność, ze trafimy na bezpiecznego kredytodawcę. Wiele osób zastanawia się czy takie instytucje pozabankowe, jak chociażby Provident sprawdzają w BIK-u.

Czy Provident sprawdza w BIK ?

provident

Provident

Otóż z danych tej instytucji korzystają przede wszystkim banki, firmy pożyczkowe wykorzystują do zweryfikowania danych przyszłego kredytobiorcy BIG oraz KRD. W wielu przypadkach jednak przymykają oko na złą historię kredytową klientów.

Provident to instytucja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które starają się o zobowiązania finansowe w firmach pożyczkowych. Provident udzielił już z pewnością ogromnej ilości pożyczek, sięgającej kilku milionów. Oczywiście można się natknąć nie tylko na dobre, ale również negatywne opinie o owej instytucji. Przy tak wielkiej ilości pożyczek gotówkowych fakt ten nie powinien nikogo dziwić. Nie ma chyba takiej instytucji finansowej, nawet banku, gdzie z jego usług wszyscy klienci byliby zadowoleni. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie do końca coś się będzie podobało, kto nie będzie zadowolony.

Dodaj komentarz