Spis najtańszych chwilówek z internetu
Reklama:Posted by admin1 on 10 lutego 2016 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with No Comments


Ferratum to coraz bardziej rozpoznawalna marka na rynku szybkich
pożyczek internetowych. Wprawdzie w pełnej nazwie używa zwrotu Ferratum
Bank, ale nie jest to żaden bank, a jedynie firma pożyczkowa
zarejestrowana na Malcie. Dlatego też może korzystać w nazwie z
określenia „bank”, bowiem nie obowiązuje jej polskie prawo bankowe.
Firma ta ma podobno także polskie przedstawicielstwo – Ferratum Poland,
ale jak widać, już nie zawiera w nazwie określenia „bank”.

Posted by admin1 on 29 listopada 2013 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 4 komentarze


Polska to od jakiegoś czasu idealne miejsce na prowadzenie działalności pożyczkowej i kredytowej. Ciągle jeszcze jesteśmy społeczeństwem  na dorobku  i za wszelką cenę chcemy szybko dorównać zachodowi. Stąd często pożyczamy dużo pieniędzy na bieżącą konsumpcję i nie tylko. Z drugiej strony spłacanie rat kredytowych i zobowiązań nie należy do naszych mocnych stron.

Posted by admin1 on 29 listopada 2013 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 4 komentarze


Po wprowadzeniu do przepisów zamian przez Polski nadzór finansowy na rynku kredytów konsumpcyjnych, klienci banków mają realnie większą szanse na dodatkowe pieniądze. Oczywiście pod warunkiem, że ich dotychczasowa przygoda z bankiem trwa minimum pół roku. Wówczas obowiązują bardziej uproszczone zasady i rzeczywiście mniejsze formalności.

Posted by admin1 on 8 listopada 2013 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 21 komentarzy


Polecana pożyczka chwilówka bez bik na święta w Vivus.pl. Zawsze w grudniu, w okresie bardzo zwiększonych różnych wydatków związanych z przygotowywaniem wystawnej kolacji wigilijnej oraz z zakupem prezentów dla najbliższych; wszelkiego rodzaju instytucje finansowe i pożyczkowe odznaczają się wysoką aktywnością na rynku. Tak to już jest,

Posted by admin1 on 12 grudnia 2012 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 9 komentarzy


Instytucje pozabankowe zajmują się głównie udzielaniem prostych pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Charakterystyczne dla parabanków jest to, że nie zwracają zbytnio uwagi na zdolność kredytową potencjalnych klientów. Komisja Nadzoru Finansowego nie obejmuje nadzorem instytucji parabankowych.

Posted by admin1 on 10 grudnia 2012 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 15 komentarzy


Żyjemy w szalonych czasach. Niekiedy tempo życia nas przytłacza. Znakiem szczególnym dzisiejszego świata jest sposób zaspakajania potrzeb konsumpcyjnych „tu i teraz”. Bez dwóch zdań wszyscy cierpimy na brak czasu, dlatego nieodzownym elementem naszego życia stają się wszelkiego rodzaju usługi proponowane online.

Posted by admin1 on 8 grudnia 2012 in Spis najtańszych chwilówek z internetu with 11 komentarzy


Parabanki działające w Polsce padły ofiarą piramidy finansowej Amber Gold. Blady strach padł przede wszystkim na zwolenników szybkich pożyczek pozabankowych po tym jak spektakularne przestępstwo gospodarcze Marcina Plichty wyszło na jaw. Trzeba jasno powiedzieć, że piramidy finansowe nie pożyczają pieniędzy tylko „inwestują” środki pieniężne powierzone im przez klientów.